Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: , Mati, Prishtinë
Publikuar me 09.08.2019
Ndryshuar me 10.08.2019
Është shikuar 189 herë
 

Leshohet banesa me qira te Rruga B, mrapa Royal Mallit. Banesa ka 68 m2 dhe gjendet ne katin e 4-te me lift.

Posedon:

Dhome gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 200 Euro
B260

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati