Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
275.00 €

  • Adresa: Afer Viva fresh Store, Mati, Prishtinë
Publikuar me 23.08.2019
Është shikuar 327 herë
 

Japim Banesen me Qira Super Moderne e sapo Renovuar me gjitha te reja Afer Viva Fresh stores ne Mati 1 dhe rruges B ne Prishtin.

Banesa ka Sallon kuzhin
2 shoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
korodor
Banesa esht ne katin e 3

Per info tjera be numrat

045 876 940
Viber +383 43 928 168

Qmimi 275 Euro

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati