Banesë me qira
400.00 €

  • Adresa: Rruga B, Mati, Prishtinë
Publikuar me 08.10.2019
Është shikuar 20 herë
 

Leshohet banesa me qira te Rruga B, afer Meridianit. Banesa ka m2 dhe gjendet ne katin e 3-te. Banesa eshte ndertim i ri, e pa banuar me heret.
Leshoher per zyre ose banim. Ka pamje nga rruga kryesore.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmim: 400 Euro
B419

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati