Banesë me qira
380.00 €

  • Adresa: Rruga B, Mati, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2020
Është shikuar 107 herë
 

Leshohet Banesa me qera ne Rrugen B
Mbi Restaurant Loriano

Kati 3 me lift

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :
- Dhome dite me Kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon
- Shpajz

Cmimi 380€
No.A162

+383 43 866 877
+383 49 466 866

Per ofertat tona tjera na vizitoni ne faqen tone ne FB:
"Agjensioni per Patundshmeri MANI"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati