Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Rr.Muharrem Fejza, afer Tregu Grup, Mati, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2020
Është shikuar 114 herë
 

Leshohet Banesa me qera te Mati 1
Rr.Muharrem Fejza, afer Tregu Grup

Kati 1 me lift

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :
- Dhome dite me Kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon

Cmimi 250€
No.A163

+383 43 866 877
+383 49 466 866

Per ofertat tona tjera na vizitoni ne faqen tone ne FB:
"Agjensioni per Patundshmeri MANI"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati