Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: Mbrapa Banesave te Tregtise, Mati, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2020
Është shikuar 86 herë
 

Leshohet banese me qira te Rruga C, Mbrapa Banesave te Tregtise

Siperfaqja 90m2
Kati 8 me lift

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me kuzhine
-2 Dhoma Gjumi
-Banjo
-Ballkon

Cmimi 350€
E-3504

Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati