Warning: filectime(): stat failed for /var/sites/w/www.merrmeqira.com/public_html/oc-content//uploads/temp/Banese-me-qera- (8) (1).jpeg in /var/sites/m/merrmeqira.com/public_html/oc-content/plugins/image_uploader/index.php on line 417

Warning: filectime(): stat failed for /var/sites/w/www.merrmeqira.com/public_html/oc-content//uploads/temp/Banese-me-qera- (3) (1).jpeg in /var/sites/m/merrmeqira.com/public_html/oc-content/plugins/image_uploader/index.php on line 417

Warning: filectime(): stat failed for /var/sites/w/www.merrmeqira.com/public_html/oc-content//uploads/temp/Banese-me-qera- (2) (1).jpeg in /var/sites/m/merrmeqira.com/public_html/oc-content/plugins/image_uploader/index.php on line 417
Banesë me qira - Banesa me Qira ne Prishtine - Merrmeqira.com

Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: , Mati, Prishtinë
Publikuar me 15.10.2020
Është shikuar 71 herë
 

Leshohet banesa me qira te Mati 1, te VIVA Fresh, banesat e Royalit. Banesa ka 85 m2 dhe gjendet ne katin e 5-te me lift.
Ka nxemje qendrore me termokos.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 350 Euro
C83

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENCIONIUNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati