Banesë me qira
270.00 €

  • Adresa: , Mati, Prishtinë
Publikuar me 15.10.2020
Është shikuar 131 herë
 

Leshohet banesa me qira te Rruga B, mrapa Royal Mallit. Banesa ka 60 m2 dhe gjendet ne katin e 7-te me lift.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 270 Euro
C85

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENCIONIUNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati