Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
350.00 €

  • Rruga C, Mati, Prishtinë
Publikuar me 27.01.2021
Është shikuar 12 herë
 

Banesë - Zyre 80m2 me qira te Rruga C.

Banesa gjendet te Rruga C në rrugë kryesore në objektin e ndërtuar nga “Alko Group” në katin e 2-të.
Banesa ka një hapsië shumë të organizuar dhe ndodhet në një ambient shumë të përshtatshëm I cili mund të përdoret per veprimtari të ndryshme biznesi por edhe për banim.
Banesa posedon ngrohje qëndore me rrymë.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma pune
|1 Banjo
|1 Ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati

-->