Lokal me qira
1200.00 €

  • Muharrem Fejza, Mati, Prishtinë
Publikuar me 18.02.2023
Është shikuar 11 herë
 

Lokal 110m2 me qira te "Muharrem Fejza" me sakt shume afer me "Super Viva" ne zone ideale per destinime te shumta afariste, lokali ndodhet ne perdhes posedon nje hapsire te hapur pune, 2 nyje sanitare dhe terrase me siperfaqe prej 15m2 qe mund te shfrytezohet prej nevojave te qiramarresit, lokali posedon 2 hyrje-dalje, ngrohje qendrore me sistem te qytetit per minimizim shpenzimesh, leshohet per kohe afat gjate
R3799
049411272, 044917642, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati