Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Mati 1, Matiqan, Prishtinë
Publikuar me 20.02.2019
Ndryshuar me 08.03.2019
Është shikuar 237 herë
 

Leshoje banes me qira ne Mati 1, banesa eshte e mobiluar, komode, 65m2
1 dhome gjumi
1 sallon dhe kuzhine
1 banjo
1 koridor
1 ballkon
Qmimi 200 euro

Per me shume na kontaktoni ne kete numer :
046 641 794

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Matiqan