Lokal me qira
250.00 €

  • Adresa: Rr.Bajram Bahtiri, Medresja, Prishtinë
Publikuar me 10.01.2019
Ndryshuar me 14.01.2019
Është shikuar 58 herë
 

Lëshoj lokalin me qira në Rrugen "Bajram Bahtiri" te Hani i Dilit.
Lokali ka sipërfaqe prej 50m2 dhe është i pajisur me termokos.
Çmimi:250

Për më shumë informata na kontaktoni në nr e tel.:+38344898661

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Medresja