Banesë me qira
200.00 €

  • muhaxheret, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 22.07.2022
Është shikuar 59 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjën e Muhaxhereve

– ID:708
– Lokacioni:
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:1.5
– Banjo: 1
– Kati:1
– Siperfaqe:40m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 200€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira e tipit gasoniere në lagjën e muhaxhereve ne Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari , një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve