Banesë me qira
400.00 €

  • Muhaxheret, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2022
Është shikuar 38 herë
 

Banesa 57m2 me qira te "Muhaxheret" konkretisht ne kompleksin "Kulla Front" zone te pershtatshme banimi, banesa ndodhet ne katin e 2-te me ashensor dhe ka kete renditje:
- Dhome dite me kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Terrase

Banesa eshte ne teresi e mobiluar me stil dhe shije qe ofron nje komforditet jetese, leshohet per afat te gjate per nderkombetar apo çift, ka afer te gjitha sherbimet, ne kuader te çmimit perfshihen shpenzimet: ujesjellesi, mbeturinat dhe mirembajtja
R3309
049411272, 044917642, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve