Banesë me qira
500.00 €

  • Muhaxheret, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 26.07.2022
Është shikuar 19 herë
 

Banesa - Zyre 88m2 me qira te "Muhaxheret" me konkretisht ne kompleksin "IN-ON" shume prane shkolles fillore "Naim Frasheri" rruga "Qamile Jakaj". Banesa ndodhet ne katin e 4-te me ashensor dhe posedon:
- Dhome dite me kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- Toalet
- Shpajz
- Terrase
- Garazhde

Banesa eshte ndertim i ri eshte krejtesisht e zbrazur perveç kuzhines qe eshte e montuar me te gjitha mjetet percjelles, leshohet per afat te gjate e favorshme per afarizem, ka qasje te lehte dhe te gjitha sherbimet afer, ne kuader te çmimit te qirase perfshihet edhe garazhda
R3313
049411272, 044917642, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve