Banesë me qira
450.00 €

  • Banesë me qira në Qender, mbrapa Teatrit, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2022
Është shikuar 6 herë
 

▪️tek 4 Llullat, Rr. Mustafa Kruja, me 70m2 kati i 1, sistem te ngrohjes me rrym, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tersi, si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë të dites me kuzhinë,
▪️ dhoma të gjumit,
▪️ banjo dhe
▪️ ballkon.

044924900

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve