Banesë me qira
280.00 €

  • Banesë me qira tek Parku i Qytetit, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2022
Është shikuar 68 herë
 

▪️Me 90m2, kati 3 pa lift, me kushte shumë të mira banimi e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 dhoma të gjumit,
▪️Banjo
▪️Depo, dhe
▪️Ballkon.

.044924900

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve