Banesë me qira
450.00 €

  • Muhaxheret, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 23.09.2022
Është shikuar 13 herë
 

Banesa 100m2 me qira te "Muhaxheret" me konkretisht ne kompleksin "Kulla e Muhaxhereve" ne zone ideale per banim shume afer me "MASHT" dhe shkolles fillore "Naim Frasheri". Banesa pozicionohet ne katin e 3-te me ashensor dhe posedon kete renditje:
- Dhome dite me kuzhine
- 3 Dhoma gjumi
- Banjo
- WC
- Shpajz
- Terrase

Banesa eshte teresisht e mobiluar ne gjendje te gatshme jetese ofrohet per kohezgjatje afat te gjate e favorshme per staf nderkombetar ose per familje, ka ngrohje qendrore me sistem privat (kallda)
R3474
044917642, 049411272, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve