Banesë me qira
400.00 €

  • , Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 26.09.2022
Është shikuar 9 herë
 

ID: 40827
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Muhaxherëve
Sipërfaqe: 100 m²
Dhoma: 3
Banjo: 1
Kati: 3
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banese 3+1 ne lagjen e Muhaxhereve. Banesa ka siperfaqe prej 100m2, eshte ne katin e 3-te komplet e mobiluar me te gjitha paisjet ,e pershtatshme dhe e gatshme per banim.

Rendtija: Sallon me kuzhine | 3Dhome gjumi | Banjo | Depo | Bakllon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve