Banesë me qira
240.00 €

  • , Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 24.11.2022
Është shikuar 4 herë
 

ID: 14138
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Muhaxherëve
Sipërfaqe: 65 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 4
????: 046336699
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira banesë 1+1 në lagjen e Muhaxherëve, te Parku i Qytetit. Banesa është ndërtim i ri dhe e mobiluar e gjitha.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve