Banesë me qira
300.00 €

  • lagj muhaxhereve, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 24.01.2023
Është shikuar 80 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjën e muhaxhereve

– ID:1130
– Lokacioni:Lagjia e Muhaxhereve, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:1+1
– Banjo: 1
– Siperfaqe:43m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 300€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën lagjën e Muhaxherve tek Kulla e Zotnis ne Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve