Banesë me qira
350.00 €

  • lagj muhaxhereve, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 24.01.2023
Është shikuar 7 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjën e muhaxhereve

– ID:1118
– Lokacioni:Lagjia e Muhaxhereve
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:2+1
– Banjo: 1
– Kati:1
– Siperfaqe:m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 350€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën e muhaxhereve ne Prishtine perballe Hotel Afes
– Banesa eshte ne katin e Parë dhe posedon:
– 2 dhoma gjumi te medha dhe te mobiluara
– dhome Qendrimi ditoree madhe dhe komplet e mobiluar
– kuzhine dhe terpezari
– banjo
-Pozita e baneses eshte komplet nga ana Jug Lindore
– Vend shume i Qete, afer shkolla Naim Frasheri , Ministria e Arsimit ,F.Ekonomik,Filozofiku sheshi afer 4-5min me nje fjale ne mesin e Prishtines nga ana Lindore me bregun e dielit !

Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve