Banesë me qira
300.00 €

  • , Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 23.02.2023
Ndryshuar me 29.03.2023
Është shikuar 736 herë
 

ID: 54587
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Muhaxherëve
Sipërfaqe: 73 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banese 1+1 ne lagjen e Mahaxhereve. Banesa gjendet ne kompleksin “Golden Park”, ka nje siperfaqe prej 73m2, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve