Banesë me qira
400.00 €

  • , Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023
Është shikuar 4 herë
 

ID: 53819
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Muhaxherëve
Sipërfaqe: 113 m²
Dhoma: 3
Banjo: 2
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 3+1 në lagjen e Muhaxherëve. Banesa ka nje siperfaqe prej 113m2, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Depo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve