Banesë me qira
450.00 €

  • , Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023
Është shikuar 4 herë
 

Leshohet banesa me qira ne lagjen e Muhaxherve , Afer Kulles se Zotnis banesa eshte e mobiluar ne teresi, moderne, kati i 2-te, lift funksional, 88m2. E pa banuar me par me qeraxhi
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo dhe wc
- ballkon
- koridor
- shpajz
-garazh
Qmimi:450 i diskutueshem

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ne lagjen e Muhaxherve ju lutem na kontaktoni ne numrin:046 166 499 Viber&WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve