Lokal me qira
250.00 €

  • Muhaxheret, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 07.08.2022
Është shikuar 36 herë
 

Zyre 57m2 me qira te "Muhaxheret" me saktesisht te "Kulla e Zoterise" shume prane rruges "Bedri Shala" ne zone te favorshme. Zyra pozicionohet ne katin e pare dhe posedon:
- 1 Salle takimesh
- 1 Njesi Ndihmese
- 1 Kuzhine
- 1 Banjo
- 1 Ballkon

Zyra eshte me organizim te mire shume funksional, ka pamje ne drejtim te rruges kryesore me mundesi te mire promovuese, leshohet per afat te gjate
R3349
044917642, 049411272, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve