Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira te Qafa, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 18.01.2021
Është shikuar 15 herë
 

▪️Te market Albana, me 85m2, kati 3 pa lift, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhoma e dites meuzhinë,
▪️2 Dhoma gjumi,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon,

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa

-->