Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Shtëpi me qira
400.00 €

  • Shtepi me qira, Qagllavica, Prishtinë
Publikuar me 15.01.2021
Është shikuar 62 herë
 

Ofrohet shtepia per qira ne Qagllavic lagjja jone dhe posedon:

| Sallon | Kuzhin | 4 Dhoma gjumi | Banjo | Oborr |

Qmimi:400 euro

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qagllavica

-->