Banesë me qira
250.00 €

  • qendra, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 22.06.2022
Është shikuar 15 herë
 

Lëshohet banesa me qera në lagjën qender

– ID:521
– Lokacioni:Qender, mrbapa teatrit, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:2,5
– Banjo: 1
– Kati:1
– Siperfaqe:65m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 250€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qera në lagjën qender, mbrapa teatrit dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor,Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra