Banesë me qira
300.00 €

  • , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 15.08.2022
Është shikuar 2 herë
 

ID: 21383
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Qendra
Sipërfaqe: 76 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Qendër, te Hotel Sirus, me 76m2, banesa është e mobiluar në gjendje shumë te mirë dhe e gatshme për banim.

Renditja: Sallon me Kuzhinë | Dhoma gjumi| Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra