Banesë me qira
250.00 €

  • Shaban Polluzha, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 22.09.2022
Është shikuar 68 herë
 

Banesë me qira në lagjen Sllovenia e Sportit,mbrapa Teatrit Kombetar. Ne rrugen Shaban Polluzha,me pamje dhe lokacion shume te mire ne qender te qytetit.Banesa eshte e mobiluar ne teresi.

Sipërfaqe:55 m2
Çmimi i qirasë:250
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor
045 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra