Banesë me qira
550.00 €

  • Adresa: Afër sheshit, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 10.01.2019
Është shikuar 22 herë
 

Lëshoj banesen me qira për afarizëm,banesa është në qender në Rr."Qamil Hoxha",afër Sheshit dhe Restaurant "Pishat".
Banesa gjendet në katin e dytë dhe ka një sipërfaqe prej 70m2 dhe është e pa mobiluar.
Çmimi:550 Euro

Për më shumë informacione na kontaktoni në nr e tel:
+38344898661

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra