Banesë me qira
Me marrëveshje

  • , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023
Është shikuar 86 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjën Qender

– ID: 1393
– Lokacioni: Prishtine, Qender, Rr UCK -Qafa
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma: 2+1
– Banjo: 1
– Kati: 6
– Siperfaqe: m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: Me marreveshje

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën Qender te Qafa ish Objekti i MiniMax-it dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari dy dhoma gjumi, një banjo, nje Wc, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe me shume shije te vecante me te gjitha elementet e reja dhe është me nje pozicion shume te kerkuar per banim!
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra