Banesë me qira
290.00 €

  • qendra, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 29.03.2023
Është shikuar 4 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjën Qender

– ID:1443
– Lokacioni:Qender, te parku qytetit, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:2+1
– Banjo: 1
– Kati:2
– Siperfaqe:74m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 290€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën qender, përball bustit Isa Kastrati te parkut i qytetit. Banesa është e mobiluar dhe ka uji 24 h dhe ngrohje me Pelet.
Qmimi i baneses është 290 euro.
Depozit 290 euro
Banesa ka këtë renditje:
Sallon me kuzhinë
2 dhoma gjumi
BanjoBanesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra