Banesë me qira
270.00 €

  • Kat shtëpie me qira në Qendër????, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023
Është shikuar 24 herë
 

▪Kat shtëpie me sistem banesor, kati 1, përball shkollës Elena Gjika, me 90m2, e mobiluar në tërësi, me kushte të mira banimi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë
▪️3 dhoma gjumi,
▪️2 banjo,
▪️Depo, dhe
▪️Ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra