Banesë me qira
350.00 €

  • , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 11.11.2023
Ndryshuar me 06.12.2023
Është shikuar 643 herë
 

ID: 71955
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Qendra
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 4
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 1+1 në Qendër, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek kolegji Fama, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra