Banesë me qira
300.00 €

  • qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 13 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjën qender

– ID:1116
– Lokacioni:Rr.Zenel Salihu, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:1+1
– Banjo: 1
– Kati:2
– Siperfaqe:67m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 300€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën qender afer shkolles fillore Elena Gjika ne rr.Zenel Salihu ne Prishtine dhe përbëhet nga një dhome dite, kuzhinë me tryezari ndaras , nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra