Banesë me qira
450.00 €

  • qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 8 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjën Qender

– ID:1859
– Lokacioni:rr.Luan Haradinaj,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2 njesi pune
– Banjo: 1????
– Kati: ????4
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 450 € ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën qender ne rr.Luan Haradinaj te Pallati i Rinise dhe sporteve,”Boro Ramizi”Kati 4,e renovuare ne detaje, ngrohjen e ka me termokos, ne banes jan 3 njesi pune, njera nga njesite eshte zene nga pronari si zyre per investime te huaja, qe do te thote jan edhe 2 njesi tjera pune te lira, shpenzimet e baneses ndahen ne menyre te barabart sipas mareveshjes, banesa gjendet ne qender te qytetit edhe ofron qasje te shpejte ne qdo kend te qytetit.

Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra