Banesë me qira
220.00 €

  • Adresa: Mbrapa hotel sirius, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2019
Është shikuar 51 herë
 

Leshohet banesa me qira Mbrapa hotel Sirius
Kati II
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon

Cmimi 220€

Tel.viber
+38343717748
+38343717747
E-2159

Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra