Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Mbi banken Teb, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2019
Është shikuar 84 herë
 

Leshohet banesa me qira mbrapa Teatrit
Kati 7 (pa lift)
Siperfaqe 75m2
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me kuzhine
-2 dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
Cmimi 300€
E-2175
Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra