Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Mrapa teatrit , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 22.05.2019
Është shikuar 33 herë
 

Leshohet banese me qira Mrapa teatrit. Banesa eshte komplet e mobiluar, gjindet ne katin e 7-te, dhe ka nje siperfaqe prej, 80m2.

Banesa ka kete renditje:
* Sallon me kuzhine * 2 Dhoma gjumi * Banjo * Ballkon * Korridor
Qmimi: 300 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
046 166 499
WhatsApp & Viber
+383 46 166 499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra