Banesë me qira
400.00 €

  • Adresa: sllovenia sport, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 22.05.2019
Është shikuar 53 herë
 

Banesë me qira 130m2 , Kati -I-
Lagjja Parku i Qytetit (Te Sllovenia Sport)
Sallon ndaras, kuzhine ,2 dhome gjumi, banjo, Ballkon
Çmimi 400 euro Shifra 1222-E
Tel dhe Viber,Whats app: +383 49 399 600
E bëjë “Share” vetëm për miqtë e mi.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra