Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: Merapa Hotel Sirius, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 11.07.2019
Është shikuar 40 herë
 

Banesa gjindet ne rrugen Tring Ismaili merapa Hotel Sirius
Eshte ndertim i ri te gjitha mobiljet dhe paisjet jon te reja
Banesa ka dy dhoma gjumi,dhoma e dites se bashku me kuzhin,nji banjo,koridori dhe ballkoni

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra