Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Rektorati i Fakultetit Ekonomik, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 22.08.2019
Ndryshuar me 20.11.2019
Është shikuar 155 herë
 

Super Banesa 50m2 me qira ne Qender saktesisht shume prane me King Burger dhe Rektoratin e Fakultetit Ekonomik, banesa lokalizohet ne katin e pare, me pamje nga parkingu, ngrohje qendrore nga qyteti dhe kete renditje organizative:
- Dhome dite dhe kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Ballkon

Banesa eshte shume e pershtatshme per çifte ndersa ofrohet ne gjendje komplet te renovuar dhe te gatshme banimi, depoziti i obliguar
R370
"Rozi"
Informata me shume:
+38349411272, Facebook: Rozi Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra