Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 08.10.2019
Është shikuar 60 herë
 

Leshohet banesa me qira te Parku i Qytetit, afer Derma D. Banesa ka 65 m2 dhe gjendet ne katin e 1-re. Banesa eshte e pa mobiluar.

Posedon:

Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmim: 200 Euro
B422

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra