Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: 4 Llullat , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 09.10.2019
Ndryshuar me 10.10.2019
Është shikuar 128 herë
 

Ofroje banes me qira te 4 Llullat, banesa eshte e e mobiluar ne teresi, ka 65m2, gjendet ne katin e 3-te
Banesa posedon:
1 dhome gjumi
1 sallon dhe kuzhine
1 banjo
1 ballkon
1 koridor
Qmimi 250 euro

Per me shume informata na kontaktoni ne kete numer telefoni:
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra