Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 28.11.2019
Ndryshuar me 01.12.2019
Është shikuar 102 herë
 

Leshohet banesa me qira afer Domit te Pleqve. Banesa ka 60 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te pa lift.

Leshohet edhe per Studenta.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 220 Euro
A8

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra