Banesë me qira
220.00 €

  • Adresa: Qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 29.11.2019
Ndryshuar me 02.12.2019
Është shikuar 209 herë
 

Leshohet banese ( Garsoniere ) me qira ne Qender, perballe Hotel Afa, kompleski Derin Rezidence. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe moderne, ka nje siperfaqe prej : 40m2.

Renditja:
Sallon * Kuzine * Banjo
Çmimi: 220 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
045 190 019
WhatsApp & Viber
+383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra