Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Fushe Kosove, Bau market, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 29.11.2019
Është shikuar 373 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Fushe Kosove, te Bau Marketi

Siperqafja 45m2


Kati 5 me ashensor

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me kuzhine
-Dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon


Cmimi 200€
E-3111

Tel.viber
+38343717747
+38343717748

Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra