Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: Rruga "Mark Sopi" Hyrja 1, Banesa nr.3, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2020
Është shikuar 29 herë
 

Lëshohet Banesa me qera në Qender Rr.Mark Sopi, hyrja te Posta e vogel me siperfaqe prej 80m2
Banesa gjendet në katin e parë, ndërtesa mirëmbahet nga kompania “NPB”
Banesa është e mobiluar dhe posedon këtë rënditje:
1-Sallon
1-Kuzhinë me Trapezari
1-Dhomë Gjumi
1-Ballkon
1-Banjo
Adresa:
Rruga "Mark Sopi"
Hyrja 1, Banesa nr.3
Lagja Pejton
10000 Prishtina
Per informata tjera na kontaktoni në:
044/194-251
049/194-251

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra